Hľadáme copywritera

Correspondence
Hľadáme copywritera
Hľadáme copywritera / kreatívneho spisovateľa, resp. prispievateľa pre naše blogy a web stránky. Ponúkame spoluprácu na báze príležitostného, alebo pravidelného prispievania článkov/blogov podľa dohodnutej tématiky.
Rozsah cca 1-5 článkov mesačne.

Čo potrebujeme
Požadujeme vytváranie zaujímavých článkov s autentickým obsahom s cieľom reálnej čítanosti s použitím relevantných faktov, zaujímavých informácií a zároveň kreatívneho prispenia autora. Účelom článkov je tvorba zaujímavého autentického obsahu.
Forma článku nie je striktne určená, mal by to byt civilný, dobre čítateľný článok na dobrej urovni, text, ktorý čitateľ dočíta do konca.
Text by mal obsahovať zopár keywords z našej oblasti (napr: tričko, tlač textilu, tlačové technológie, sieťotlač, polygrafia, módny dizajn..)

Texty majú spĺňať základné požiadavky publikovaného článku, rozsah článku cca A4, nadpis, perex, obrázková príloha (nie je podmienkou), kľúčové slová (keywords).
Od záujemcu o spoluprácu budeme potrebovať ukážky/príklady realizovaných autorských článkov pre posúdenie kvality a formy písania.

Tu nájdete viac informácií a špecifikácií o štandardoch:
http://blog.tricka.sk/hladame-blogera-copywritera
http://blog.tricka.sk/pr-clanok

copywriter

Čo nechceme
Články nemajú byť kompiláciou reklamných fráz, ani texty komerčného charakteru.
Preferujeme obsah, ktorý nie je iba kompiláciou subjektívnych názorov a súkromných úvah blogera. Očakávame obsahovo hodnotné texty, kde sa autor zahĺbi do danej problematiky a prinesie autentické fakty a hodnotné informácie k danej téme (napríklad z histórie, odbornej literatúry a pod..)

Ako začať
V prípade záujmu o spoluprácu budeme radi, keď nám napíšete vašu predstavu o spolupráci, preferované tematické alebo štýlové zameranie. Pre posúdenie formy a úrovne budeme potrebovať vidieť/prečítať Vaše realizované autorské texty. Môžete nám poslať linky na uverejnené články, alebo poslať príklady v prílohe.

Následne si môžeme upresniť formu spolupráce, tému, termíny a cenu za službu.
Pre zahájenie práce na konkrétnom zadaní by sme po spoločnej konzultácii dohodli vhodnú tému, formu a obsah.

Reakcie na spoluprácu posielajte na emailovú adresu: 1996@tricka.sk
Budeme sa tesiť na spolupácu.
Trička.sk / Sieťotlač.sk

Príspevok bol vložený Nezaradené. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>