Originálny darček – valentínske tričko

Je mnoho možností, ako svojmu blížnemu pripomenúť našu náklonnosť. Niektoré dni v kalendári nám situáciu ešte uľahčujú a dokonca nás navádzajú k zamysleniu sa nad reálnym obrazom nášho vzťahu k svojim blízkym. 14. február, deň Svätého Valentína, sme časom akceptovali ako sviatok zamilovaných. Tento význam so sebou prináša očakávania.
Ako naložiť s touto výzvou tak, aby sme neustrnuli v obligátnych gýčových prezentoch ako sú bomboniéra, či kvet kúpený na benzínovej stanici?
valentínske tričko s originálnou potlačou
Ako vhodne obdarovať ?
Keď príde na to prekvapiť, ponúka sa možnosť skutočne originálneho darčeka. Osvedčenou formou je autentický, personalizovaný darček, ktorým dokážeme našu priazeň a pripomenieme, že si vážime hodnotu nášho vzťahu. Identifikovať skutočnú originalitu je dnes jednoduché. Praktický objekt s menom obdarovaného, či jeho obľúbeným obrázkom, hrdinom, milovaným zvieracím miláčikom, alebo dokonca naše priame vyznanie. Tomu naozaj ťažko odolať.

Originálny autentický darček: personalizované tričko s potlačou
Pridanou hodnotou je praktická stránka darčeku. Náš typ je pekné tričko s originálnou potlačou. Vyžaduje to dávku umenia správne zhodnotiť a dobre poznať obdarovaného. Potom už je cesta k úspechu priamejšia. Zvoliť správnu veľkosť trička, či mikiny, vymyslieť vhodný motív pre potlač trička, pekne zabaliť a milé prekvapenie je zaručené. Obľúbené sú párové tričká s rovnakým motívom pre oboch zaľúbených, ktoré potvrdzujú a zdôrazňujú vzájomnú spolupatričnosť.

Pozor: sprievodným vítaným javom pri takýchto situáciách býva úprimná radosť a dojatie.
Hlavne neprezraďte, že tento nápad máte od nás ;)

Príspevok bol vložený Nezaradené. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>