Vytvor si vlastné veľkonočné tričko!

Veľká noc – pre školopovinných šesť dní voľna, a teda ruka hore. Pre ženy stres, upratovanie, stres, pečenie, stres. Nuž a pre mužov – konečne – príležitosť beztrestne a dosýta sa vybúriť na svojich polovičkách. :-) My však pre vás máme skvelý tip, ako si to celé užiť oveľa viac – v originálnom veselom tričku s veľkonočným motívom.

Veľká noc je o tradíciách – tradične navaríme a napečieme, tradične oprášime sviatočné tepláky a škodovky, tradične absolvujeme a prijmeme desiatky návštev. :-) Ale – čo tak spraviť si vlastnú Veľkú noc a vychutnať si sviatky po svojom? Vytvorte si vlastné veľkonočné tričko a nechajte sa inšpirovať veľkonočnými motívmi, ktoré sme si pre vás pripravili!

Easter T-Shirt Printing

Tričko sveľkonočnou potlačou

Máme pre vás návod na skutočne veselú a pohodovú Veľkú noc!
Už dávno neplatí, že správny kupač musí byť nahodený v bielej košeli s kravatou a v maturitnom obleku. Takže neváhajte a ohúrte ženy počas blížiacej sa šibačky vlastným tričkom s veľkonočným motívom! Pripravili sme si pre vás také vzory, z ktorých budú samy skákať do potoka. No dobre, to možno nie, ale rozhodne stojí za to nahodiť sa do trička, ktoré zaujme a rozptýli od práve zamýšľanej spŕšky vody. ;-)

Nie nie, milé dámy, nedávame mužom žiadne návody na veľkonočné násilnosti – práve naopak, naše tričká potešia každé oko a spríjemnia (nielen) blížiacu sa Veľkú noc. Presvedčte sa o tom aj vy, vyberte si z množstva jarných motívov a buďte aktuálne a IN!

Veľkonočné tričko
Vytvorte si Veľkú noc presne podľa svojich predstáv!
No áno, milé dievčatá, my vieme, že tí neľútostní šibači a neúnavní oblievači si to ani trochu nezaslúžia, ale ako hovorí jedna z našich potlačí, KeepCalm and Break Tradition. Obdarujte teda svojich kupačov niečím jedinečným a originálnym, niečím, vďaka čomu sa u vás zaručene zastavia na veľkonočný pondelok aj o rok! :-)

Dosť bolo čokoládových vajíčok a zajacov – tento rok sa vyšibávajú originálne tričká! Garantujeme vám, že potešia malých aj veľkých. TU (http://designer.tricka.sk/art-gallery/fun/easter) nájdete celú škálu motívov. Sami si zvolíte strih, farbu trička, vyberiete si motív, ktorý vás najviac ohúri a je to! Zaujalo vás viacero motívov? Ideálne – veď kedy trháme rekordy v počte prezliekaní, ak nie práve na Veľkú noc? Spravte si poriadne zásoby a hlavne – buďte originálni! V jedinečnosti je predsa sila.

I ? Easter

I ? Easter

Poponáhľajte sa – Veľká noc je za dverami!
Nezabudnite si teda včas zabezpečiť povinnú výbavu tohtoročných veľkonočných sviatkov – krásne vyzdobený korbáč, nejaký ten štamperlík na symbolickú oblievačku (halo, štamperlík – nie krígeľ!), príjemnú voňavku (konvalinkovú kolínsku, ktorá ešte pamätá minulé storočie naozaj, naozaj nie) a vlastné originálne tričko s tematickou potlačou! A dievčatá, nezabudnite, vďaka našim tričkám, v ktorých bude radosť sa predvádzať, si budete doslova pýtať ďalšie a ďalšie vedrá vody! :-) Krásnu Veľkú noc, priatelia!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>