Staňte sa tvorcom vlastného štýlu

it-tricko2Každý z nás je čímsi typický. Hudba, ktorú počúva, filmy, ktoré pozerá, názory, ktoré presadzuje. S tým je neodmysliteľne spojená i móda a štýl oblečenia, ktorý preferuje. Obchody sa snažia vychádzať v ústrety každému štýlu, ponúkajú oblečenie tak, aby si každý našiel to svoje. Patríte medzi tých, ktorým ponuka našich obchodov nepostačuje a nevyhovuje ani zďaleka? Dotvárajte si svoj štýl podľa seba i naďalej. Nemusíte šiť, nemusíte vynakladať veľké financie. Stačí len váš návrh, ktorý sa neskôr premení na potlač na tričku. Ako to funguje?

Podľa potreby si vyberiete parametre trička a nahráte vlastný zvolený alebo vyhotovený obrázok, ale tiež si môžete obrázok vybrať z už predpripravených. Prakticky po pár kliknutiach potvrdíte svoju objednávku a od tejto chvíle je vašou jedinou úlohou už len počkať si na tričko zodpovedajúce presne vášmu štýlu. A potom? Už len s hrdosťou nosiť to, čo ste sami vytvorili.

Príspevok bol vložený Nezaradené. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>